Oddl Florbalu – muži A play up

Play-up mužů // Baráž 🦅
Muži i na podruhé ovrátili konec sezóny! 😍 V posledním domácím utkání sice takměř po celou dobu dotahovali soupeře, nicméně v nastaveném čase rozhodli o tom, že se série bude hrát nejdelší možný čas – na 5 utkání. 🤝
Orlům se sice vstup do utkání vůbec nepovedl, jelikož v jistý moment prohrávali již 1:4. Během druhé a třetí třetiny se však vrátili do utkání, které muselo rozhodnout samotné prodloužení, či následující nájezdová loterie. Druhý bod série si domácí opět pojistili, jako před týdnem, v nastaveném čase a série se tedy vrací do Králova Dvora. 😌
Kdo získá příští sobotu vstupenku do Národní ligy na příští rok? Přijeďte muže podpořit v jejich posledním utkání série a sezóny vůbec! 🫵
vs T.B.C. Králův Dvůr 7:6pp

Výjezdní utkání pro fanoušky

V sobotu 27. dubna 2024 se muži vydají na poslední rozhodující utkání této sezóny v baráži o Národní ligu s týmem Králův Dvůr. Budou potřebovat Vaši pomoc a proto klub vysílá autobus, ve kterém je volných 37 míst pro fanoušky.

Kdo by chtěl muže podpořit a být u toho, tak Vaše objednávky prosím pošlete nejdéle do 24. dubna 2024 na e-mail sekretar@fbcorelrtyne.cz a do textu napište jména osob. Pokud tak učiníte, bude Vám v klubové sekci vytvořena platba dle objednaných míst. Cena na osobu je 250 Kč.